Svētdiena, 2023. gada 24. septembris
Vārda diena : Agris, AgritaPieaugušo izglītībai un uzņēmējdarbības atbalstam – plašas iespējas

04.09.2023 Sarmīte Rone

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs (PIUAC) kopš šī gada sākuma darbojas jaunā statusā: tā ir profesionālās izglītības iestāde, gan saglabājot līdzšinējo nosaukumu. Tātad – arī PIUAC kā izglītības iestādei sākas kārtējais jaunais mācību gads. Lai gan centra vadītāja MONTA MANTROVA un apmācību koordinatore GUNDEGA BICŪZE uzsver: centra darbība neapsīkst nevienu brīdi, arī vasarā, vien mainās darbības jomu intensitāte.

Gardenes pamatskolā šis gads – apaļu jubileju zīmē

04.09.2023 Indra Cehanoviča

Aizvadīto piektdien visās Latvijas skolās atkal skanēja skolas zvans, aicinot skolēnus uz pirmo šī gada mācību gada stundu. Gardenes pamatskolā šis
1. septembris bija īpašs, jo mācību iestādei šogad aprit 55 gadi.

AS «SPODRĪBA» ar jaunu skatienu raugās nākotnē

04.09.2023 Alise Kruglauža

Dobele var lepoties ar vairākiem uzņēmumiem, kas ar godu nes mūsu vārdu gan tepat, Latvijā, gan ārpus tās robežām. Viens no tiem ir AS «SPODRĪBA».

Pokaiņu mežs tagad ir tikai mežs

04.09.2023 Anita Banziņa

Ceturtdienas priekšpusdienā Pokaiņu mežs ir absolūti tukšs no cilvēkiem. Ne mašīnas vai gājēja uz Loka ceļa, meža takās un stāvlaukumā pie bijušā Pokaiņu informācijas centra namiņa, kas tagad apmeklētājiem slēgts. Vien kādu automobili vēlāk ieraugām ceļmalā - acīmredzot braucēji ieskrējuši mežā sēnes palūkot. 

12


LAIKRAKSTU VAR IEGĀDĀTIES ARĪ CITOS TIRZNIECĪBAS PUNKTOS DOBELĒ:
SIA DOBELES PB VEIKALĀ BRĪVĪBAS IELĀ 58, SIA "LŪCIJA" (Circle K)   
UZ SĀKUMU