Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs            Vārda diena : Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Izskanējuši septītie Tulpju svētki

   Aizvadītās nedēļas nogalē Lāču ģimene Kroņaucē jau septīto gadu interesentus aicināja uz Tulpju svētkiem.
Divu dienu garumā – sestdien un svētdien – apmeklētāji varēja ne tikai aplūkot teju 400 šķirņu bagāto Gundara Lāča tulpju kolekciju, bet arī baudīt priekšnesumus. Sestdien tos «Viestardos» sniedza Stelpes tautas nama amatiermākslas kolektīvi kopā ar saviem draugiem, savukārt svētdiena bija īsti teātra svētki. Skatītājus priecēja vairāku apkaimes amatierteātru sniegums. Vairāk lasiet 14. maijā.14.05.2019

«Tenax» ir seškārtēja Latvijas čempione

   Handbola vienība «Tenax», kura cīnījās ar vienību «Celtnieks Rīga» par Latvijas čempiones šā gada titulu, Dobeles Sporta hallē sestdien aizvadīja fināla trešo spēli. Finālā rit cīņa, līdz kāda vienība gūst trīs uzvaras. Dobelnieku kontā līdz sestdienai bija divas uzvaras, tāpēc sestdienas galvenais uzdevums, protams, bija uzvarēt.
   Pirmā fināla cīņa aizritēja Dobelē un noslēdzās ar rezultātu 34:31 (20:15), nākamā – Rīgā, kur sīvā cīņā tikai pēcspēles soda metienos izdevās gūt uzvaru ar rezultātu 25:24 (11:10).
Plašāk lasiet «Zemgalē» 14. maijā!
Latvijas Handbola federācijas foto
14.05.2019Komentāri

Ģimenes saņēma atbalstu dārza ierīkošanai

   2. maijā Dārzkopības institūtā pulcējās 12 ģimeņu pārstāvji, kuri Borisa un Ināras Teterevu fonda finansētās programmas «Pats savam saimes galdam» laikā saņēma pavasara dārza darbu uzsākšanai nepieciešamās sēklas, augļu kokus un dārzkopības instrumentus.
Projektu iesniedza «Selekcionāra Pētera Upīša biedrība», tā norises vadītāja ir uzņēmējdarbības konsultante Raimonda Ribikauska, kura skaidroja, ka projekts notiek jau otrreiz – 2017. gadā tajā piedalījās Auces novada ģimenes, taču šogad piedalās ģimenes arī no Tērvetes novada.14.05.2019Komentāri

Mirkli, pirms uzzied Ceriņu dārzs

   – Pie mums ceriņi jau zied pilnā sparā! – tā, atklājot gleznotājas Aijas Princes gleznu izstādi «Ceriņi zili kā sili» Pētera Upīša piemiņas muzejā, trešdien sacīja muzeja vadītāja INESE ŠINTA un arī Dārzkopības institūta ļaudis.

   – Tāpat kā pasaule, arī ceriņi, šķiet, ir mūžīgi, – savā uzrunā teica AIJA PRINCE, piebilstot, ka veidot izstādi iedvesmoja dziesma par ceriņiem, kas zili kā sili un sapņiem. Vairāk lasiet piektdien.
14.05.2019Komentāri

No fotolaboratorijas bērnībā līdz personālizstādei

   Dobeles 1. vidusskolā ir apskatāma foto izstāde «XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku noskaņās», kuras autore ir skolas absolvente ZAIGA ŠTEINA. Izstāde būs skatāma līdz maija beigām. Tās atklāšanā piedalījās arī fotogrāfiju autore. Par un ap foto arī «Zemgales» saruna ar Zaigu Šteinu ceturtdienas laikrakstā.
14.05.2019Komentāri

LAIKRAKSTU VAR IEGĀDĀTIES ARĪ CITOS TIRZNIECĪBAS PUNKTOS DOBELĒ: SIA DOBELES PB VEIKALOS VEIKALĀ "MAGONE", BRĪVĪBAS IELĀ 58, SIA "LŪCIJA" (Circle K).


APMEKLĒ MŪS ARĪ CITOS PORTĀLOS... SPIED ŠEIT


JAUNUMI ŠEIT. 


ARHĪVS

UZ SĀKUMU


Apstiprināt